HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEK İÇİN NASIL MOTİVE OLUNUR

Admin

Administrator
Yönetici
İlham içeriden gelmeli. Sadece başarınız kanepeye yatırılan zamanın bir belgesiyse, poponuz azalmayacaktır.

Etkinlik, her türlü başarı için esastır. Rahatsızlık yok, kazanç yok. Sizinle çok fazla anlayış paylaşabilirim, ancak egzersiz yapmadan değersiz olacak ve sadece kibirinizi okşayacak.

İç ilhamdan yanayım. İlham verici konuşmalardan ve video kliplerden kesinlikle hoşlanmıyorum. Bazı işlerle uğraşanlar, zaman zaman dışarıdan ilham almak yerine yardıma ihtiyaç duyabilirler.

Azim esastır. Bireylerimizin uğraşması gereken tüm zorlukları anlıyorum. Aklımız koca ağızlı ve akılcı. Aynı şekilde inanılmaz bir sebep üreteci:

- bütün bunlara gerçekten ihtiyacın var mı?;

- bu bir çeşit dolandırıcılık, hamburger yiyip kilo verme şansın yok.;

- şu anda ne olursa olsun denediniz, size yardımcı olmayacak ve bu bir para israfı;

- anneleriniz ve babalarınız aşırı kilolu, bu yüzden genetik olarak şansınız yok;

- belki tatilden sonra / pazartesiden sonra / diğer zamanlarda.

Neyi anladın? Asla gerçekleşmeyebilir. Kilo vermeye hazırlanırken yaşlanan bazı kadınları anlıyorum. Birkaç tanesi otuz yıl bekledi.

Bundan sonra arkadaşlar ve aile için direniş var. Ancak, neyi seveceğinizi belirtin, değişiklikleri onaylamak için çok zor bir zamanınız var. Otomatik olarak her türlü değişiklik risk olarak görülür. Bir bireyin aynı olmadığını ve farklı bir şekilde hareket edebileceğini ima eder, bu da belirli tehlikelere işaret eder.

Tecrübelerime göre, esas olarak kocalarını kızdıranlar bayanlar: evet, uygun, hamburger tüketecek ve kilo verecek. Başlangıçta somut sonuçlar stresi arttırır. Basitçe hayal edin: evlilik ilişkileri pazarında hiçbir imkanı olmayan garip bir serseriydiniz. Şu anda egzersiz yapıyorsun ve harika görünüyorsun ve hırsları ve sonuçları olan bir adamsın. Şu anda bazı tehlikeler var, uygun mu? Yardımlar sayesinde, bu masalların çoğunun memnun bir sonu olduğunu söyleyin: eşler kocalarının adımlarına uyup işe kaydolurlar, çocuklar mutludur ve arkadaşlar kıskançtır :)

Bu arada, bayanlar söz konusu olduğunda, hikaye oldukça benzer. Parayı başka bir "zayıflama maratonu" na yatırdıklarını gizliyorlar, ancak birkaç ay içinde sonuçlar belirginleşti ve kocaları katıldı.

Bilginize # 1: aşırı kilolu erkekler HER ZAMAN testosteronu düşürmüştür. Kilo problemlerine dikkat edin ve muayene sonuçları ile doğrulanan dereceleri artacaktır. Bu bir gerçek. Belki de bu soruna sahip değilsiniz, ancak ayrımı gerçekten hissediyorsanız hayret etmeyin.

Bilginize #2: Her dönemde bir bayan, bir öncekinde büyük bir zorluk olmasına rağmen beklemektedir. Birçok kadın cilt / tırnak / saç problemlerinde iyileştirmeler kaydeder. Ve gelen gazı ayarlamakla ilgili her şey: şekeri (hah) yasaklamıyorsunuz, ancak bulaşıklarınızı değiştiriyorsunuz, doğrudan endişeler kuruyorsunuz ve yeterli miktarda mikro besin tüketiyorsunuz. Ve çok sayıda mucizevi iyileşme var. Bunun sizin başınıza geleceğinden emin olamıyorum, ancak deneyim çok sayıda "yan avantaj" gösteriyor.

Bilginize # 3: Kilo sorunları, sağlık ve zindelik belirtilerinizin yirmi yıl azalmasına katkıda bulunur. Kilo problemleri, sigara içmek ve tüketmekle karşılaştırıldığında daha kötüdür. Ve kanser hücrelerinin ilerlemesine katkıda bulunan en büyük 2. tehlike unsurudur. Kilo kaybı, tüm sağlık ve zindelik belirtilerini normale döndürür ve tehlikeleri azaltır.

Bunun utançla bitmesi gereken hiçbir şey yok, sadece kötü sağlık ve zindelik, korkunç sonuçların artan tehlikeleri, çeşitli kötü izin günleri ve eczaneye yatırılan nakit ile doğrulanan bir gerçek. Markete veya fitness merkezine yatırım yapmaktan çok daha iyi olacaksınız.

Başlangıçta sonuçların bir ilham dalgasına neden olduğunu belirtelim.

Başlangıçta ne tükettiğimizin sonuçları ve farkındalığı, tükettiğimiz ve tükettiğimiz her şeyi oluşturmaya başladığımız ilk haftada mevcuttur. Ve bunu korumak için akıl hocanızın yardımına da ihtiyacınız yok.

Bundan sonra mutluluk geliyor: Yeterince tüketiyorum, nefis yiyecekleri takdir ediyorum ve kilo veriyorum, hayat harika!

Ancak sonuçlar durgunlaştığında enerjiyi dökmemek esastır. Kilo kaybı gerçekten doğrudan değil. Bazı durumlarda inatla izlerine düşer. Ve yoruluyorsun. Ve gerçekten açlıktan ölüyorsun. Ve bitkin. Başarana kadar tekrar tekrar basmaya hazırlanmanız gerekir: başarı kesinlikle sebat içerir.